کاربر عزیز سلام
.
در نظر داشته باشید که ورود کاربران به وب‏‌سایت  بوک پیج هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت بوک پیج از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کتاب بوک پیج منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های وبسایت در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش، استفاده از فایل های موجود در سایت و یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت بوک پیج اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه کتاب استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شوند و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی و مخابراتی (از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد وبسایت بوک پیج برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند  در قسمت پروفایل کاربری با مشخص کردن بخش مربوطه آن را لغو کنند.
شماره ۰۹۳۷۲۰۳۵۲۵۷ تنها شماره‌ای است که فروشگاه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال خواهد کرد، لذا هرگونه پیامک تحت عنوان نام بوک پیج با شماره ای غیر از این شماره تخلف و سوء استفاده از نام  انجمن بوک پیج خواهد بود.
در نظر داشته باشید که کلیه محصولات این وبسایت در حال حاضر اینترنتی بوده و چنانچه کالایی به صورت پستی و بسته ای به آن اضافه شود حتما در بخش قوانین و اطلاعیه های سایت و همچنین در بخش مربوط به آن کالا در فروشگاه اشارات لازم صورت خواهد گرفت.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
وبسایت داستان نویسی و ترجمه کتاب بوک پیج به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند.
این وبسایت متعهد می‏‌شود در حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و  در جهت رشد فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان و مترجمان اینترنتی میباشد.
ثبت و پردازش سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
وبسایت بوک پیج به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله پیامک به اطلاع مشتریان گرامی می رسد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
در صورت تمایل به خرید آنلاین از وبسایت به آدرس http://www.bookpage.ir/library بعد از وارد شدن به صفحه فروشگاه، ابتدا از طریق منو سایت اقدام به انتخاب محصولات مورد نظر نمایید و سپس در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری ایجاد کنید.
سفارشات آنلاین و آفلاین، پس از تأیید پرداخت، صبح روزکاری بعد، ارسال می شوند. خواهشمند است در زمان انتخاب کتاب (ها) و سایر محصولات دقت لازم را مبذول فرمایید.
همکاری با ناشران و نویسندگان و مترجمین
وبسایت بوک پیج  از ناشران و نویسندگانی که مایل به همکاری در زمینه فروش یا اشتراک محصولات خود هستند استقبال میکند. بدیهی است که کلیه آثار نویسندگان و مترجمان گرامی قبل از قرار گرفتن در وبسایت باید توسط تیم مدیریت بازدید شده و از کیفیت آن اطمینان حاصل شود.
قوانین این نوع همکاری  در صورت تمایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.برای شروع بیست درصد از هر فروش داخل سایت به عنوان حق الزحمه به وبسایت بوک پیج متعلق میباشد و ما بقی آن پس از رسیدن به سقف صدهزارتومان با درخواست ناشر به حساب ایشان واریز میشود.همچنین تبلیغ کتابها در انجمن،پرتال و کانال تلگرامی دو درصد از فروش را در برمیگیرد.
پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی در انتهای سفارش، قابل انجام است.

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی در انتهای سفارش، قابل انجام است.
در صورت وجود هر گونه نقص در سفارش تحویل شده، مراتب را در اولین فرصت با ما در میان بگذارید تا نسبت به رفع آن اقدام نماییم.
تا زمانی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده است، سبد کالا حالت پیش فاکتور را داشته و امکان تغییر قیمت به دلیل چاپ مجدد یا ابطال سفارش به دلیل اتمام موجودی وجود خواهد داشت.